Статті

Дихаючі контактні лінзи

Показник киснепроникності вказується на упаковках разом з діоптріями, діаметром і іншими даними. Вимірюється він в Dk / t - чим вище значення, тим більше кисню проходить до ока, поки віно в лінзі.

Виготовляються дихаючі контактні лінзи з силікон-гідрогелю. На відміну від гідрогелевих лінз з відносно низьким показником киснепроникності, силікон-гідрогелеві можуть похвалитися значенням в 175 Dk / t при нормі в 80. Це означає, що навіть при тривалому носінні лінз очі отримають необхідний їм кисень.

Переваги:

Мінімальний ризик розвитку гіпоксії. Головне дотримуватися рекомендацій окуліста і правильно доглядати за лінзами, суворо дотримуватися терміну і режиму носіння.

Висока щільність. Силікон-гідрогель щільніше простого гідрогелю, тому лінзи з нього легше надягати і знімати, вони трохи міцніші.

Високі показники вмісту вологи. Гідрогель, що входить до складу лінз, забезпечує постійне зволоження рогівки.

Великий асортимент. З силікон-гідроге
лю виготовляють не тільки коригуючі контактні лінзи різної оптичної сили, а й кольорові.

Можливість тривалого носіння. З дихаючого матеріалу виготовляють і спеціальні лінзи, які в деяких ситуаціях офтальмолог може дозволити не знімати на ніч. Але самостійно таке рішення приймати не можна.

Безпека і комфорт. Лінзи можуть носити навіть діти, так як в них очі отримують кисень і постійно зволожуються; майже повністю виключені синдром сухого ока, розширення судин в очах і інші захворювання за умови дотримання правил носіння.Як доглядати за лінзами:

За всіма контактними лінзами потрібно ретельно доглядати, діставати з блістера акуратно, попередньо помивши руки. Також важливо своєчасно міняти розчин і контейнер.

Якісна обробка лінз спеціальним розчином дуже важлива: на гідрогелевій основі скупчуються ліпідні відкладення. Вони можуть травмувати або інфікувати око. Догляд дозволяє уникнути неприємних наслідків.

Різновиди дихаючих лінз:

У Оптиках Biomed представлений великий вибір дихаючих - з високою киснепроникністю лінз за привабливими цінами. Особливо приємно те, що для вигідної покупки не потрібно чекати акції: з нами ви можете економити в будь-який день року!

Лінзи Biofinity. Завдяки унікальному матеріалу Comfilcon А з силікон-гідрогелю ви можете носити ці лінзи Biofinity протягом шести-семи днів поспіль, не втрачаючи відчуття комфорту.
Лінзи Acuvue oasys - ​​двотижневі контактні лінзи дарують неперевершений комфорт кожен день до самого вечора. 
Лінзи Air Optix Night & Day Aqua від Alcon підходять і для денного, і для пролонгованої носіння при наявності рекомендацій лікаря.
Лінзи PureVision 2 дуже тонкі і дуже комфортні лінзи. Їх можуть рекомендувати пацієнтам, які працюють в умовах поганого освітлення.
Made on
Tilda